BETMATİK0238 SAĞLAM ADRESİYLE OYNAYIN

Betmatik0238 giriş adresi değişti. Betmatik0238 yeni adresi oldu. Betmatik0238 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betmatik0238 Girişi.

Betmatik0238 Giriş

Restbet giriş adresini güncelledi. Kısa süre ilkin yenilenen adresinden %100 bolca bonus dağıtmakta. İlk kayıtta 50 TL bonus armağan veren Betmatik0238 ile daima kazanacaksınız.

Flamengo’nun başına geçmeye hazırlanan Vitor Pereira’nın, ilk aktarma isteği ortaya çıktı.

Brezilya basınında yer edinen habere nazaran, 54 yaşındaki teknik adam, Flamengo yönetiminden ilk olarak Anderson Talisca’nın aktarma edilmesini istedi. Portekizli teknik insanın, ek olarak Corinthians döneminde de Talisca’yı ekibine katmak istediği öne sürüldü.

Flamengo’nun planı

Flamengo yönetiminin, Anderson Talisca’nın transferi için ilk planının Brezilyalı oyuncuyu satın alma opsiyonuyla kiralamak olduğu aktarıldı.

Al Nassr’da forma giyen 28 yaşındaki Talisca’nın, Suudi Arabistan’da iyi bir kontrata haiz olduğu, bu durumun Flamengo’nun işini zorlaştıracağı açıklandı. Sadece Brezilya ekibinin, gene de Ocak ayındaki aktarma döneminde aktarma için görüşmelere başlamasının olası olduğu kaydedildi.

2021 yılından bu yana Al Nassr forması giyen Talisca’nın, Suudi Arabistan temsilcisi ile sözleşmesi Haziran 2024’te sonlanmış oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu