RESTBET865 SON GÜNCEL ADRESİ

Restbet865 giriş adresi değişti. Restbet865 yeni adresi oldu. Restbet865 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Restbet865 Girişi.

Restbet865 Giriş

Restbet giriş adresini güncelledi. Kısa süre ilkin yenilenen adresinden %100 bolca bonus dağıtmakta. İlk kayıtta 50 TL bonus armağan veren Restbet865 ile daima kazanacaksınız.

Gaziantep FK, lige Dünya Kupası sebebiyle verilen arada çalışmalarını sürdürdü. Günde çift idman yaparak hazırlıklarına hız kazandıran kırmızı-siyahlı ekip, antrenmana açma ve germe çalışmalarıyla başladı. Taktik emek harcamaları ile devam eden antrenman, çift kale maç ile son buldu.

Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Rumen oyuncu Alexandru Maxim, geçmişi fazla konuşmak istemediğini ve çalışmalarına devam ederek performansını arttırmak istediğini söylemiş oldu.

Maxim, ”Bir haftalık izin bizim için fazlaca iyi oldu, ailemizle vakit geçirme fırsatı bulduk, futbolun haricinde kaldık birazcık. Bizim için iyi oldu yenilendik birazcık. Onun haricinde burada her şey fazlaca iyi gidiyor aslına bakarsanız. Şu an için biz yalnız işimize odaklandık. Kimi zaman futbolun içinde bu şekilde şeyler olabiliyor, Türkiye ligi hakkaten fazlaca zor bir lig. Her maçı kazanmak fazlaca kolay değil. 4 maç iyi başladık, ikimiz de kazanmak istiyorduk fakat kimi zaman mümkün olmaya biliyor. Kimi zaman minik dediğimiz takımlar bile puan alabiliyor sizden. Geçmişi fazla konuşmak istemiyorum fakat geçmişe baktığımız vakit son dakikalarda puan kaybettiğimiz fazlaca maç oldu. O puanları kaybetmesek daha yukarlarda olabilirdik şu sebeple son dakikalarda puan kaybımız fazla. Onun haricinde şu an her şey fazlaca iyi gidiyor. Geçmişi fazla konuşmuyoruz artık, emek harcamalar başladık aralığa kadar iyi bir halde hazırlanmak istiyoruz.” açıklamasını yapmış oldu.

“Benden beklentiler yüksek”

Maxim, yalnız işine odaklandığını ifade ederek, takımın performansı iyi olduğu vakit kendi performansının da iyi bulunduğunu kaydetti. Taraftarın kendisinden gol, asist beklediğini özetleyen Maxim, şu şekilde dedi:

Şu an kendi işime odaklanmış bulunuyorum. Ben her hafta takıma yardım etmek isterim fakat kimi zaman bu mümkün olmayabiliyor. Aslına bakarsak ben kendi performansımın haricinde ekip olarak performansla ilgili anlatmak isterim. Doğal ben iyi olduğum vakit ekip da iyi oluyor, ekip iyi olduğu vakit ben de iyi oluyorum. Her insanın benden beklentisi doğal ki yüksek, gol atmam, asist yapmam fakat doğal benim için önemi büyük olan olan kolektif başarı, takımın başarısı. Ekip kazanılmış olduğu vakit çoğumuz kazanıyoruz aslına bakarsanız. Bu yönde aslına bakarsanız performansımı çoğaltmak için çalışıyorum.

Öte taraftan Dünya Kupası ile ilgili de görüşü sorulan tecrübeli oyuncu, sonuçların sürpriz olabileceği yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu