RESTBET847 YENİLENEN ADRES TAKİBİ

Restbet847 giriş adresi değişti. Restbet847 yeni adresi oldu. Restbet847 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Restbet847 Girişi.

Restbet847 Giriş

Restbet giriş adresini güncelledi. Kısa süre ilkin yenilenen adresinden %100 bolca bonus dağıtmakta. İlk kayıtta 50 TL bonus armağan veren Restbet847 ile daima kazanacaksınız.

Chelsea’de gösterdiği performans ile Premier Lig’e damga vuran ve işlemi sonrasında Real Madrid’e aktarma olan, İspanyol devinde ise istenilen performansı bir türlü gösteremeyen Eden Hazard, Marca gazetesine önemi oldukça olan açıklamalarda bulunmuş oldu.

Belçika Kaptanı Eden Hazard, hala yüksek seviyede futbol oynayabileceğinden güvenilir bulunduğunu söylemiş oldu.

“İki yılda işe yaramaz hale gelmedim”

Dünya Kupası öncesi takımıyla beraber kampta olan yıldız futbolcu, “İnsanlar benim niteliklerimden kuşku ediyor. Son 2 sezona baktığımızda oynamayı hak etmemiş olabilirim fakat son 15 yıla bakarsa oynamayı hak ediyorum. İki yılda işe yaramaz hale gelmedim.

Belçika halkına kaptanlarına güvenebileceklerini göstermek isterim. Gayemiz Dünya Kupası’nda mümkün olduğunca üst turlara çıkmak.” dedi.

“Her şeyimi vermek isterim”

“Hala kendimi gösterebileceğimi hissediyorum” diyen 31 yaşındaki oyuncu, “Bu bana güç veriyor. Oynayacağım 3. Dünya Kupası olacak. Her şeyimi vermek isterim.” ifadelerini kullandı.

“Oynamak isterim fakat tercihleri meydana getiren teknik direktör”

Real Madrid’le ilgili de konuşan Hazard, takımdan ayrılmak istemediğini söylemiş oldu. Hazard, “Dünya Kupası’nın arkasından bir ihtimal Real Madrid’de durumum değişebilir. Oynamak isterim fakat tercihleri meydana getiren teknik direktör.

Bunu kabul ediyorum fakat ona daha çok oynamayı hak ettiğimi göstermek isterim. Oynamadığınız vakit zor oluyor.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu