RESTBET893 HIZLI KAZANACAĞINIZ SİTE

Restbet893 giriş adresi değişti. Restbet893 yeni adresi oldu. Restbet893 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Restbet893 Girişi.

Restbet893 Giriş

ABD Bayanlar Futbol Ligi’nde (NWSL) sözlü ve fizyolojik rahatsızlık sebebi öne sürülerek teknik direktörler Paul Riley, Christy Holly, Rory Dames ve Richie Burke’a spordan yaşam boyu men cezası verildi.

NWSL’den meydana getirilen açıklamada, mevzuya ilişkin oluşturulan disiplin soruşturmasının arkasından elde edilmiş kanıtlara nazaran, cezaların belirlendiği ifade edildi.

Yaşam boyu men cezası aldılar

Buna nazaran, ligin eski teknik direktörlerinden Paul Riley, Rory Dames ve Richie Burke ile Racing Louisville’i çalıştıran Christy Holly’ye spordan yaşam boyu men cezası verildi.

Utah Royals’ın eski teknik direktörü Craig Harrington ile Gotham’ın eski genel menajeri Alyse LaHue ise iki yıl men cezası aldı. İrlanda Cumhuriyeti’ni çalıştıran Vera Pauw, Farid Benstiti, James Clarkson, Amanda Cromwell, Sam Greene ve Aline Reis ise rahatsızlık suçu ile gözlem altında antrenmanı kabul etme ve özür dileme koşullarını yerine getirmeleri halinde tekrardan ligde vazife alabilecek.

Takımlar ceza aldı

Ligde yer edinen takımlardan Chicago Red Stars’a 1,5 milyon, Portland Thorns’a 1 milyon, Racing Louisville’e 200 bin, North Carolina Courage’a 100 bin, OL Reign ile Gotham’a 50 bin dolar para cezaları da verildi.

“Bu yapısal değişime adım atmak için lig ve kulüpler, anlamlı adımlar atıyor”

Açıklamada, bu cezaların, lig geleceğinin sıhhatli devam edebilmesi adına oldukça yüksek kalitede olduğu vurgulanarak, “Oyuncuların oldukca değişik sorunlarla boğuşmak zorunda kalmayacağı, kabiliyetleriyle sahada kendilerini gösterebilecekleri bir ortam oluşturmayı hedefliyoruz. Bu yapısal değişime adım atmak için lig ve kulüpler, anlamlı adımlar atıyor.” ifadeleri kullanıldı.

200’den fazla oyuncuyla görüşme yapılmış oldu

AA’nın haberine nazaran, disiplin soruşturması, birçok oyuncunun sözlü ve fizyolojik tacize uğramış olduğu yönünde şikayette bulunmasının arkasından başlatılmıştı. Hakkında çıkan iddialar sebebiyle North Carolina Courage’ın İngiliz teknik direktörü Riley, 2021’de görevinden alınmış, bazı maçlar ertelenmiş ve lig yöneticisi Lisa Baird çekilme etmişti.

Soruşturma kapsamında 200’den fazla oyuncuyla meydana getirilen görüşmelerin arkasından ifadelerin yer almış olduğu rapor ise geçen yıl kamuoyuyla paylaşılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu